Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Takipçi veya Beğeni Satın Almak İçin Hesabımın Şifremi Gerekli mi?

Hayır,Süreçlerimizin çalışması için şifrenize ihtiyacımız yok. Bunun nedeni, hesabınızı değiştirmememiz ve verilerinizin gizli kalmasını ve meraklı gözlerden uzak kalmasını sağlamamızdır.

Beni Takip Edenleri Takip Etmek Zorundamıyım?

Hayır, Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Takipçileri Satın Almak Neden Önemlidir?

İçeriğinizi insanların görmesi ve takdir etmesi için sosyal medyada paylaşmak en iyi yollarından biridir.  Ancak, hedef kitleniz yoksa içerik oluşturmanın bir anlamı yoktur ve işte burada medyayeri.com devreye girer. Dünyanın her yerinden tonlarca farklı takipçi edinmenize topluluğunda fark edilmenize yardımcı oluyor.

Takipçi Alarak Öne Çıkabilir Miyim?

Evet , Takipçi sayınızı artırarak öne çıkma fırsatını yakalayabilirsiniz. Düşüncelerinizi geride tutmayın ve kendiniz ve sevdikleriniz için deneyin.

Kaç Takipçisi Satın Alabilirim?

Hedefinizi ve bütçenizi belirlediğiniz sürece satın alabilirsiniz. Seçim yapmadan önce bütçenizi göz önünde bulundurmanız ve ona göre bir paket seçmeniz yararınıza olacaktır.

Hizmetinizi Tekrar Kullanabilir miyim?

Evet , sizi tekrar web sitemizde görmekten mutluluk duyarız. Uzun süreli ilişkiler kurmak için buradayız ve sizi tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Takipçi Almaya Karar Verdiğimde Ne Yapmalıyım?


● Hedefinizi ve profilinizde kaç takipçinizin olmasını istediğinizi tanımlayın.
● İhtiyacınıza en uygun ve
bütçenizle mükemmel uyum içinde olan takipçi paketini arayın .
● Hızlı ödeme sürecimizi kullanarak satın alma işleminizi tamamlayın.
 

Takipçileri Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

İstenilen takipçileri aldıktan sonra, artık zirveye çıkarma zamanı başlamıştır. Hesabınıza anlamlı ve kaliteli içerik yükleyerek takipçilerinizin ilgisini canlı tutmaya çalışın. Bunu yaparsanız, sosyal medyanın bir sonraki başarı dalgasına binmiş olacaksınız.

Yaptığım Paylaşımlara Beğeni Almak için Hesabımın Şifresine İhtiyacınız Var mı?

Hayır. Sosyal Medyanın kalpleri satın almak için Sosyal Medya hesap linkiniz ve bize olan inancınız dışında sizden hiçbir şeye ihtiyacımız yok. Herhangi bir açılır pencere veya başka bir site sizden şifrenizi sorarsa, lütfen mümkün olan en kısa sürede şifreyi değiştirin. Bu tür dolandırıcılıklardan uzak durun.

Birden Fazla Paket Sipariş Verebilir miyim?

Evet İsterseniz Sosyal Medyanın kalplerini birden çok kez satın alabilirsiniz. 

Beğeni Alarak Öne Çıkmak Mümkün mü?

Evet, Yaptığınız güzel, yenilikçi ve şaşırtıcı içeriğinin birçok kişinin görmesini sağlayacağız. Daha önce binlerce insana yardım ettik, neden bir sonraki kişi olmak için çaba harcamıyorsunuz?

Satın Aldığım Takipçelerin Hesabımı Takip Etmeleri Ne Kadar Zaman Alır?

Takipçi paketlerimiz çoğunlukla 6 ile 24 saat içinde tamamlanır. Ancak  sistemin yoğun olduğu zamanlarda instagram paketlerin size ulaşması birkaç günü alabiliyor.

Takipçi satın almak hesabımı büyütür mü?

Sosyal medya platformlarında bir markanın veya birayin  sahip olduğu takipçi sayısı, ne kadar başarılı oldukları ile orantılıdır. Yani takipçi sayısı ne kadar fazla ise ister birey olun ister şirket olun size olan güvenirlik artacaktır

Takipçi siparişim gelmezse ne yapmalıyım?

Kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle, 24 saate kadar satın aldığınız takipçi paketiniz ulaşmamışsa bizimle sitemizde bulunan iletişim yoluyla  bize bildirin, hemen ilgilenelim.

Güvenilir Müşteri Desteğiniz Var mı? Ya Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsam?

Herhangi bir sorunu çözmek için buradayız. İletişimin herkes için belkemiği olduğuna inanıyor ve bu düşünceyi beslemek için kesintisiz destek sunuyoruz. Bize [email protected] adresinden ulaşabilir , sorununuzu bizimle çözebilirsiniz.