Instagram Otomatik İzleme Paketleri

Kurumsal veya Kişisel hesaplarınız için video izleme satın alarak paylaştığınız videoya otomatik olarak keşfet etkili etkileşimli izlemelerin yüklemesini sağlayarak gönderilerinizin keşfete düşmesine yardımcı olur.

İnsatagram da Oto İzlenme Nedir?

Oto izlenme demek paylaşım yaptığınız  videolarınızı otomatik olarak belli sürelerle izlenmesi demektir. Yani  satın alma işlemleri tek tek izlenme göndermek ile uğraşmamak isteyenler için hazırlanmış otomatik bir sistemdir. Her paylaşımını  yaptığınız videonuzu otomatik olarak izlenmektedir. 

Genelikle oto izlenme aylık olur.

Neden En İyiyiz!

Instagram'daki izlenmeler markanızın bağlılık sayılarını artırabilir. Instagram görünümleri satın aldığınızda profilinize daha fazla ilgi duyarsınız, bu da daha fazla itibar anlamına gelir. Instagram izlenmelerii, başarınızı ölçmek için iyi bir ölçümdür.

Neden Instagram İzlenme satın almalıyım?

Günümüzde Instagram'da Videolarınız varsa, bir izlenme sayacı gösterecektir. Bu, videolarınızı kaç kişinin izlediğini gösterir. Döngüler yalnızca 1 izleme olarak sayılır. Paylaştığınız videoların izlenme sayısı artıkça size olan güvenirlik artacağından izlenme satın almak size yarar sağlayacaktır.

Kendiniz veya şirketiniz için daha fazla etkileşim için daha fazla izlenme ile sağlayabilirsiniz

Paylaştığınız videolarda yeterince izlenme elde etmekte zorlanıyor musunuz? En iyi gönderilerinizden bazılarının hedef kitleniz tarafından görüntülenmemesinden endişeli misiniz? Günümüzde milyonlarca Instagram hesabı olduğunu düşünürsek, izlenme almak gerçekten çok zordur.. Bununla birlikte, Instagram'daki yeni içerik miktarı saniyeden saniyeye kadar yenilendiği için, tüm bu içeriğin aynı anda görüntülenmesi imkansız gibi görünüyor.. Dolayısıyla, yetersiz izlenme sorunu markanızın itibarını zedeleyebilir ve aynı zamanda güvenilirliğini de etkileyebilir. Çok sayıda izlenmeye sahip bir içerik, genellikle güvenilebilecek popüler bir marka olarak kabul edilir, çünkü pek çok kişi içeriğinin görüntülenebilecek kadar iyi olduğunu düşünür. 

Sadece bu değil, daha fazla görüş, daha fazla marka tanınırlığı ve varlığına dönüşebilir. Markanızı dijital bir pazarda konumlandırmak ve kendinizi rakiplerinizden farklı kılmak istiyorsanız, o zaman gönderilerinizde daha fazla görüş oluşturmanız gerekir ve bu sayı zamanla artış görmelidir. Şimdi, izlenmelerinizin organik olarak oluşmasını bekleyerek çok fazla zaman harcamak yerine, ileriye dönük proaktif bir adım atabilir ve Instagram izlemelerini satın alabilirsiniz. Markanızın sosyal medya gibi dinamik bir platformda ne kadar iyi performans gösterdiği, gerçekte kaç kişinin oraya koyduğunuz içeriği görüntülediği ve bunlardan etkilendiği ile ilgilidir. Birkaç gün içinde ün kazanan markalar vardır. Sizde bunlar gibi olmak için doğru yerdesiniz.